Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Scrum Master Warszawa
Scrum Master - Dev Team Leader

eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa
praca stacjonarna
1557 dni temu

EFIRST ASIA – lider rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej.
Specjalizujemy się w przygotowaniu kompleksowych strategii budowania i promowania marki oraz zarządzania nią na wszystkich poziomach działalności. Aktualnie działamy na rynkach Indonezji, Tajlandii i Wietnamu. Aktywnie wchodzimy na kolejne rynki na całym świecie. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia specjalistów w naszym back-office w Polsce. Korzystamy z własnego know-how i doświadczenia, aby w pełni wykorzystać rosnący potencjał rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko.

Codzienna praca naszych azjatyckich i globalnych partnerów wspierana jest przez warszawski zespół EFIRST, do którego aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SCR/01/1017
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca wraz z zespołem nad rozwojem platformy afiliacyjnej opartej na technologii .php
  • udział w projektach informatycznych związanych z budową rozwiązań informatycznych w roli Scrum Mastera
  • coaching zespołu w zakresie stosowania zwinnych praktyk, wspieranie samoorganizacji zespołu
  • wdrażanie metod i rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności zespołów oraz jakości produktów
  • moderowanie spotkań scrumowych
  • eskalowanie ryzyk i problemów oraz proaktywne usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu
  • dbałość o stosowanie zasad i procesów zgodnych z metodą Scrum przez Zespół Deweloperski i Product Ownera
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera lub koordynatora zespołu IT - minimum 2 lata
  • znajomość procesów oraz metodyk wytwórczych oprogramowania
  • zainteresowanie nowymi technologiami i internetem
  • wiedza z zakresu pracy z JIRA, CONFLUENCE, TRELLO lub innymi aplikacjami wspierającymi pracę zespołu
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • proaktywne podejście do wyzwań
  • zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznego oprogramowania i stron specjalistycznych oraz porozumiewanie się z innymi członkami zespołu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu programów afiliacyjnych
  • mile widziane podstawowe zaplecze programistyczne i studia informatyczne
OFERUJEMY:
  • ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
  • dużo samodzielności i zaufania
  • faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • pachnące nowością biuro w pięknym centrum Warszawy (ul. Piękna)

Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażeniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu.

Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Praca.pl Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-493) ul. Bolesława Prusa 2.

Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: jobs@efirst.asia