Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Frontend Developer

Relyon IT Services
Gdańsk
praca stacjonarna
1674 dni temu
Gdańsk RITS/SFD/0819/GDK/IN

Szukasz projektu, w którym będziesz miał szansę stworzyć coś od zera? Jesteś zmęczony pracą utrzymaniową? A może zależy Ci na pracy w nowych technologiach? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy Senior Frontend Developera do budowy platformy do zarządzania dostawcami, który między innymi ma ułatwić system zamówień, komunikację z dostawcami i monitoring transportu.

Główne technologie i narzędzia: React, CI/CD, Jenkins, Nexus, Git (gitflow), REST, technologie frontendowe (JavaScript, HTML5, CSS3)

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w technologiach frontendowych (min. 1 rok w ReactJS)
  • praktyczna znajomość CI/CD, w tym znajomość Jenkins, Nexus, Git (znajomość gitflow)
  • znajomość i doświadczenie w REST
  • umiejętność definiowania, delegowania i rozliczania zadań programistycznych
  • komunikatywność (przekazywanie wiedzy programistom)
  • otwartość na nowe technologie i szybkość uczenia się
Zaoferujemy Ci:
  • pakiet benefitów
  • pracę w najnowszych technologiach
  • ciekawy projekt
  • biuro w dogodnej lokalizacji
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.