Praca.pl Praca Opolskie Programista Aplikacji Mobilnych Opolskie
Senior Mobile Application Developer

Pearson Frank Recruitment
opolskie
praca stacjonarna
1888 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Pearson Frank is an expert in placing Java, PHP, web, and mobile professionals across the development lifecycle—from testers and developers to technical leads and support analysts in markets such as financial services, manufacturing, retail, pharma and professional services.

Nr ref.: PFI_04022019_JC

Twoim konikiem są aplikacje mobilne i react native nie jest Ci obcy? Aplikuj już dziś!

Obowiązki:

  • Realizacja projektów aplikacji mobilnych na wszystkich etapach
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów, poprawianie błędów, optymalizacja
  • Konsultacje technologiczne i wsparcie merytoryczne dla członków zespołu i firm podwykonawczych
  • Monitorowanie trendów na rynku i stałe poszerzanie wiedzy związanej z technologiami mobilnymi
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Zaawansowana znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość Node.js i React-Native oraz platform mobilnych iOS/Android
  • Znajomość Android Studio, Xcode, GIT oraz Webservices (SOAP, REST)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT