Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

(Senior) Software Engineer

Fibar Group S.A.
Wysogotowo
praca stacjonarna
1886 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wysogotowo
  • Co będziesz robić?
  • projektować, implementować i wdrażać wysoko skalowalne i dostępne usługi backendowe Chmury Fibaro, budowane w architekturze mikroserwisowej,
  • wykorzystywać najnowsze technologie, w tym usługi Amazon Web Services,
  • pracować w doświadczonym, pełnym pasji zespole.
  • Czego oczekujemy?
  • doświadczenia w pracy z technologiami: Java 8 i wyższe, Spring (Boot, Framework, Data, Web, Security, AMQP, Cloud), Gradle, Docker,
  • dobrej znajomości systemu Linux,
  • znajomości systemów kontroli wersji (Git),
  • doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych,
  • wiedzy z zakresu architektury i systemów komunikacji mikroserwisowej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • komunikatywności i poczucia humoru,dużej samodzielności i chęci podejmowania inicjatywy.
  • Mile widziana:
  • znajomość i doświadczenie w rozwiązaniach Cloud (chętnie AWS).
  • doświadczenia z REST, testami jednostkowymi, automatyzacją procesów.
  • Co oferujemy?
  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,
  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,
  • szybki rozwój w szerokim spektrum technologii,
  • pracę w firmie, która cały czas się rozwija i zmienia się na lepsze, to pracownicy są u nas Wynalazcami,
  • elastyczne, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • stanowisko pracy: mocne stacje robocze z wyposażeniem,
  • metodyki Agile, Scrum,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • finansowanie szkoleń oraz konferencji branżowych,
  • do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego,
  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik. Po pracy chętnie się integrujemy.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami