Swipe left or right
to go to next or previous job

Serwisant podnośników koszowych i nożycowych

P2 Recruitment Sp. z o.o.

Great Britain, Londyn

956 days ago

Ogłoszenie numer: 1168366, z dnia 2016-07-11

Niepowtarzalna oferta pracy w Anglii. Jeśli jesteś osobą chcącą się rozwijać i zdobywać doświadczenie, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, ta praca jest dla Ciebie.

Nasz klient, szybko rozwijająca się angielska firma zajmująca się wynajmem podnośników hydraulicznych, oferująca pomoc w zakwaterowaniu, przelocie oraz udoskonalaniu języka, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Great Britain / Londyn

Nr Ref.: Serwisant_podnośników

Opis stanowiska

  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn przed wypożyczeniem,

  • naprawy urządzeń hydraulicznych i mechanicznych,

  • serwisowanie maszyn,

  • komunikacja z inżynierami i biurem, aby utrzymać optymalny poziom ilości wypożyczanych maszyn.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (mile widziane hydrauliczne, elektryczne, mechaniczne),

  • ukończony kurs konserwatora urządzeń transportu bliskiego lub na podesty ruchome (zwyżki),

  • wiedza techniczna i doświadczenie w pracy przy podnośnikach koszowych i nożycowych,

  • znajomość systemów elektrycznych i hydraulicznych,

  • umiejętność przeprowadzania diagnostyki,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie:25-27000 funtów brutto rocznie,

  • premie wynikowe oddziału,

  • płatne nadgodziny,

  • 23-25 dni urlopu, plus dni gwarantowane ustawowo,

  • pomoc przy zakwaterowaniu,

  • kurs nauki języka,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • firmowy fundusz emerytalny.

Get to know the position: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Job Serwisant

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (157)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (92)