Serwisant urządzeń

Grupa KN Sp. z o.o.

Brwinów

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 3359686, from 2020-06-20

Grupa KN Sp. z o.o.

Grupa KN jest liderem produkcji technologii powierzchniowych systemów napowietrzania, mieszania oraz wyposażenia oczyszczalni ścieków na polskim rynku.

Serwisant urządzeń

Location: mazowieckie / Brwinów

 

Job description

Poszukujemy osoby, która będzie realizować działania serwisowe i montażowe urządzeń mechanicznych instalowanych na oczyszczalniach ścieków w Polsce, oraz prace przy produkcji i naprawach.

Requirements

  • Obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kategorii „B”.
  • Doświadczenie warsztatowe lub serwisowe maszyn z napędem elektrycznym.
  • Sumienność.

Idealny kandydat to absolwent uczelni/szkoły technicznej, dynamiczny, dyspozycyjny i zainteresowany poszerzaniem wiedzy i doświadczeń, umiejący zorganizować swój czas pracy, pełny zapału dla nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy.

We offer

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i skuteczności w pracy - możliwość dobrego zarobku.
  • Umowa zlecenie, z czasem możliwość przejścia na umowę o pracę.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Serwisant 
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant