Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Consultant

Nigel Frank International
mazowieckie
praca stacjonarna
2190 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Nr ref.: 12.04JP

Szukamy konsultanta SharePoint do kierowania rozwoju technologii SharePoint oraz Office365 dla klientów. Będziesz odpowiedzialny za zrozumienie przyszłej wizji naszych klientów, zrozumenie ich potrzeb biznesowych, aby zapewnić rozwiązania, które zapewniają pozytywne wyniki biznesowe. Dostarczysz wiedzę technologiczną i najlepsze praktyki branżowe, aby kształtować i dostarczać rozwiązania dla klientów, przynosząc im twórczą wizję poprawy.

Jako konsultant SharePoint i O365, będziesz zarządzać relacjami z klientami i dostarczaniem aktualizacji technologicznych dla dużych i średnich firm.

Kluczowe Obowiązki
  • Odgrywanie kluczowej roli w rozwiązaniach SharePoint i Office 365, zapewniając pomyślne zaprojektowanie i dostarczenie przydzielonych projektów i programów dla naszych klientów  przyczyniając się do rozwoju firmy
  • Opracowanie spójnych rozwiązań wielokrotnego użytku z wykorzystaniem rodzimych zasobów SharePoint Online i innych funkcji Office 365 oraz unikanie dostosowywania, chyba że jest to konieczne do osiągnięcia celów.
  • Zapewnianie, że zaprojektowane rozwiązania odpowiadają potrzebom klienta
  • Ocenianie nowych możliwości w zależności od potrzeb biznesowych, sugerując możliwości nowych rozwiązań lub poprawy wyników biznesowych klientów.
  • Odgrywanie roli w projektowaniu i realizacji strategii
  • Bycie w ciągłej komunikacji z klientem jak i zespołem technicznym

Wymagane umiejętności i doświadczenie
  • Znajomość platformy i usług Microsoft O365, w tym między innymi:
  • SharePoint Online
  • Onedrive dla biznesu
  • Również wiedza na temat Planner, Flow, Powerapps, Power BI to plus
  • Znajomość usług Azure AD, Hybrid AD, Azure B2B, automatyzacji Azure jest dodatkowym atutem
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript, SPFx (SharePoint Framework)
  • Dogłębne zrozumienie technologii SharePoint, w tym Office 365 SharePoint Online, SharePoint Server 2007, 2010 i SharePoint Server 2013
  • Zrozumienie istniejących i pojawiających się technologii Microsoft opartych na chmurze.
  • Doświadczenia związane z migracją, administracją i wsparciem SharePoint Online
  • Zaawansowane umiejętności pracy projektanta UX i SharePoint.
  • Zdolność do rozwiązywania złożonych problemów związanych z SharePoint w odpowiednich ramach czasowych
  • Dobra znajomość rozwoju i dostarczania SharePoint
  • Dobra znajomość zarządzania uprawnieniami SharePoint
  • Doświadczenia, wzorce i praktyki PowerShell
  • Visual Studio Team Services i github są mile widziane
Co oferuje klient:
  • Praca w prestiżowej i stabilnej firmie
  • Pakiet przeprowadzkowy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca w profesjonalnym, dynamicznym, prawdziwie globalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program rekomendacyjny
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym wielojęzycznym środowisku