Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

AUDIT Doradztwo Personalne
Świebodzin, okolice Świebodzina
praca stacjonarna
1989 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Świebodzina, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Świebodzina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza potrzeb biznesu i rekomendacja rozwiązań technicznych
  • Digitalizacja przepływów pracy, tworzona zgodnie z wymaganiami biznesu
  • Wdrażanie stworzonych aplikacji
  • Utrzymywanie i wsparcie istniejących aplikacji
  • Praca w międzynarodowym zespole

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku informatyka lub pokrewne
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego
  • Doświadczenie z Microsoft Office Sharepoint server 2013
  • Doświadczenie z Windows SharePoint Services
  • Umiejętność korzystania z narzędzia Nintex – tworzenie formularzy i przepływów
  • Dobra znajomość technologii: HTML5, CSS, Javascript, jQuery
  • Doświadczenie w pracy z Atlassian Jira
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Sumienność, dokładność, cierpliwość, zaangażowanie