Swipe left or right
to go to next or previous job

Ślusarz / Monter / Mechanik

Osborne Engineering Sp. z o.o.

Wrocław

69 days ago

Miejsce pracy: Wrocław

Osborne Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu zajmuje się produkcją i regeneracją łożysk ślizgowych, uszczelnień olejowych w tym również projektowaniem i ich modernizacją oraz dostarczaniem komponentów na życzenie klienta.

Nasze produkty i usługi mają uznanie przez renomowanych na rynku producentów maszyn wirujących ale również trafiają do użytkowników maszyn w Polsce, Europie oraz na inne kontynenty, a nasze łożyska pracują w różnego typu maszynach od dużych turbin parowych, po przez turbiny przemysłowe, turbiny gazowe, generatory, kompresory, przekładnie, wentylatory, silniki, pompy w układzie pionowym i poziomym.

Elastyczność naszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w różnych częściach Globu pozwala nam na oferowanie różnych rozwiązań projektowych w tym również naszego własnego zakresu projektowanych łożysk. Głównymi odbiorcami naszych produktów i usług są klienci z branży Ropy, Gazu i Petrochemii oraz Przemysłu Energetycznego.

Dołącz do zespołu OEL Group, tu możesz liczyć na rozwój, ciekawą pracę i codziennie nowe wyzwania.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.
  • Praca precyzyjna z pilnikiem i narzędziami do obróbki ręcznej
  • Wykonywanie drobnych napraw maszyn typu: tokarki, frezarki, szlifierki itp.
  • Konserwacje maszyn i urządzeń przemysłowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe – średnie techniczne
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń mechanicznych
  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarza lub montera minimum 2 lata – warunek konieczny
  • Umiejętność wykonywania ręcznych prac obróbkowych: szlifowanie, skrobanie, docieranie
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny)
  • Zarobki uzależnione do umiejętności + premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta benefit „MULTISPORT”
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Get to know the position: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Ślusarz Job Ślusarz