Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ślusarz narzędziowy

Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.

Zielona Góra

37 dni temu

Jesteśmy czołowym Polskim producentem opakowań PET i zamknięć  do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Nasze wyroby docierają do Klientów na rynku całej EUROPY.

Do stale rozwijającego się działu produkcji zamknięć zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń i form wtryskowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie najlepiej techniczne lub zawodowe
  • umiejętności związane z naprawą, konserwacją urządzeń i form wtryskowych

Mile widziane:

  • kreatywność,
  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w legalnie działającej, rozwijającej się dynamicznie firmie o zasięgu Europejskim i funkcjonującej na Światowym poziomie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

Ścieżka awansu zależna od zaangażowania i predyspozycji kandydata.

Szeroki wachlarz dodatków jak bony świąteczne, dodatki urlopowe,  okolicznościowe, karta OKsystem

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Ślusarz
Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Praca Ślusarz