Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz TIG

Armadas

Netherlands

104 dni temu

ARMADAS B.V. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Już od ponad 11 lat dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych pracowników oraz klientów.

Jesteś gotowy do pracy za granica? Posiadasz doświadczenie w spawaniu metoda TIG? Potrafisz samodzielnie pracować na podstawie rysunku technicznego? Dołącz do nas!

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie specjalizującej się w obróbce elementów oraz części maszyn dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz branży produkcyjnej wykonanych ze stali nierdzewnej.

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG
  • (stal nierdzewna, RVS, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)
  • samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG
  • umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej oraz RVS o grubości 1.5 do 15mm
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem
  • wykonywanie rożnego rodzaju pracach ślusarskich
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii (dodatek wakacyjny 8% od zarobków)
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • atrakcyjny system rekomendacji nowych pracowników (bonusy nawet do €350)
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz