Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Animator Przedsiębiorczości Gdańsk
Specjalista - Doradca ds. przedsiębiorczości

Politechnika Gdańska
Gdańsk
praca stacjonarna
2042 dni temu

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej, w ramach projektu realizowanego w ramach PO WER, dotyczącego wspierania wysokiej jakości usług świadczonych przez Akademickie Biura Karier, zatrudni osobę chętną do podjęcia pracy jako doradca ds. przedsiębiorczości.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie doradztwa ds. przedsiębiorczości obejmującego:

    • kwestie związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej (w tym: konsultacje pomysłu biznesowego, przygotowanie biznesplanu, rejestracja firmy, pomoc w wyborze metod rozliczania działalności, zagadnienia księgowe),

    • pozyskiwanie finansowania (dotacje, pożyczki, kredyty itp.),

    • informacje na temat instytucji otoczenia biznesu, wspierających przedsiębiorczość,

    • przygotowanie do prezentacji przed potencjalnym inwestorem,

    • ochronę własności intelektualnej i komercjalizację wyników badań naukowych,

  • kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczestników projektu,
  • prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej udzielonych porad,
  • przygotowywanie materiałów i opracowań z zakresu prowadzonego doradztwa,
  • promowanie projektu na Uczelni, wśród potencjalnych uczestników projektu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: zarządzanie, prawo, doradztwo zawodowe,
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa z przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami,
  • posiadanie aktualnej wiedzy z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej, prowadzenia spółek prawa handlowego oraz podstaw ochrony własności intelektualnej,
  • posiadanie umiejętności trenerskich zdobytych w toku działalności zawodowej.
Dodatkowe wymagania:
  • kursy uzupełniające z zakresu rynku pracy, przedsiębiorczości, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, potwierdzone certyfikatami (zaświadczeniami),
  • bardzo dobra znajomość rynku pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • łatwość w redagowaniu tekstów,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na 1/2 etatu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych i doskonalenie kwalifikacji.

Planowany termin zatrudnienia: od 01.10.2018r.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują inne dane niż imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

1. Administratorem danych przetwarzanych w procesie rekrutacyjnym będzie Politechnika Gdańska z siedzibą przy ul. Narutowicza 11/12 w Gdańsku (kod pocztowy: 80-233).
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować za pośrednictwem adresu e-mail: – iod@pg.edu.pl. Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych przez Politechnikę Gdańską, w tym realizacji Pani/Pana praw.
3. Pani/Pana dane będą przetwarzane w zakresie przewidzianym w Kodeksie pracy tj. imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (na podstawie art. 6 lit. c RODO*) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, natomiast inne dane (jeśli zostaną podane) na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a. RODO*)
4. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia rekrutacji, a w przypadku przyjęcia do pracy do ustania stosunku pracy, a następnie zostaną poddane archiwizacji i będą przechowywane przez okres 10 lat.
5. Podane dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione na mocy prawa.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody (jeśli została wyrażona) w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 (1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.
Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.