Specjalista ds. automatyki i sterowania (branża wod-kan)

ADASA SISTEMAS

Warszawa

2368 dni temu

Ogłoszenie numer: 265656, from 2013-03-29

 

ADASA jest firmą inżynieryjną i konsultingową z siedzibą główną w Barcelonie (Hiszpania) prowadzącą działalność biznesową na całym świecie, specjalizującą się w technologicznych rozwiązaniach dla kompleksowego zarządzania gospodarką wodną oraz w sektorze ochrony środowiska.

Oferujemy usługi związane z przygotowaniem, realizacją i wdrażaniem projektów w następujących obszarach działalności: systemy informacyjne, jakość i środowisko, automatyka i systemy sterowania, hydrologia oraz infrastruktura hydrauliczna.   ADASA realizuje obecnie strategię rozwoju międzynarodowego, poszukując nowych rynków dla projektów zgodnych z profilem firmy. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy silnie zmotywowanych osób, które chciałyby zaangażować się w najważniejszy dla nas projekt, jakim jest nasza firma.

Firma ADASA SISTEMAS dostarczająca systemy informatyczne oraz rozwiązania technologiczne w branży gospodarki wodnej oraz ochrony środowiska poszukuje do biura w Warszawie osoby na następujące stanowisko:

 

Specjalista ds. automatyki i sterowania (branża wod-kan)

Location: mazowieckie / Warszawa

 

Job description

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) do przetargów publicznych dla branży wodno-kanalizacyjnej,
 • przygotowanie ofert przetargowych i projektów technicznych,
 • udział w późniejszej realizacji projektów i zamówień zapewniając wysoki standard oraz terminową realizację.

 Zakres realizowanych projektów przez firmę ADASA dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych: automatyka i sterowanie, monitoring sieci wodociągowej i kanalizacji, systemy zdalnej kontroli, efektywność energetyczna, systemy GIS, SCADA, modelowanie hydrauliczne.

 

Requirements

 • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii (automatyka i robotyka, informatyka, telekomunikacja, elektronika, inżynieria środowiska lub pokrewne)
 • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego we wdrażaniu technologii do przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych, np. automatyka, oprogramowanie (GIS, ERP, CRP), modelowanie.
 • Doświadczenie w przygotowaniu ofert na przetargi publiczne
 • Znajomość języka angielskiego
 • Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
 • Umiejętności interpersonalne i sprzedażowe, ukierunkowanie na praktyczne rozwiązywanie problemów

We offer

 • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
 • Praca w międzynarodowym środowisku
 • Możliwość rozwoju zawodowego
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Automatyk 
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk