Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Baltona SA
Warszawa
praca stacjonarna
1825 dni temu

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Sporządzanie dokumentacji celnej w procedurach przywozowych i wywozowych
  • Obsługę elektronicznych komunikatów celnych
  • Sporządzanie dokumentacji dla potrzeb rozliczenia podatku akcyzowego
  • Obsługę nabyć wyrobów akcyzowych w systemie Excise Movement and Control System
  • Prowadzenie ewidencji towarowych obowiązujących w składach celnych i wolnych obszarach celnych
  • Sporządzenie deklaracji INTRASTAT z tytułu nabyć wewnątrzwspólnotowych i sprzedaży
Jesteś idealną osobą na to stanowisko jeżeli:
  • Masz co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobrze znasz przepisy Unijnego Kodeksu Celnego
  • Sprawnie posługujesz się Excel’em, masz analityczny umysł i potrafisz wyciągać wnioski na podstawie raportów i analiz
  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Masz bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Tobie trudności
Oferujemy
  • Pracę w przyjaznym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie i inne)