Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. celnych

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
1722 dni temu

Ogłoszenie numer: 2586236, z dnia 2019-08-07

Jesteśmy firmą handlowo – usługową z polskim kapitałem, współpracującą z rynkami europejskimi i azjatyckimi. Poszukujemy ambitnych pracowników, doceniamy zarówno osoby młode, jak i te z doświadczeniem.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Założenie, organizacja i prowadzenie składu celnego (uzyskanie stosownych pozwoleń, składanie wniosków o pozwolenia dotyczące składowania celnego, organizacja odpraw celnych, prowadzenie ewidencji celnej, procedury związanie z przemieszczaniem towarów pomiędzy składami celnymi, organizacja sprzedaży towaru ze składu celnego itp.). Współpraca z organami celnymi.

Wymagania

  • doświadczenie w organizacji i prowadzeniu składu celnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30
  • codziennie świeże kanapki, owoce i słodycze
  • benefity pozapłacowe (kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego