Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. Jakości

Da Grasso Sp. z o.o.

Łódź

14 days ago

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr ref.: SPdsjakosci 1/2019

Zadania:
  •  tworzenie/aktualizacja obowiązującej dokumentacji systemowej;
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, HACCP, dokumentacją reklamacji Klientów, dokumentacją jakościową produktów zakontraktowanych
  • realizacja procesu reklamacyjnego w tym zgłaszanie reklamacji  i przekazywanie odpowiedzi do restauracji i dostawców ;
  • wsparcie w procesach przygotowywania, wprowadzenia i rozwoju nowych produktów
  • umiejętność planowania i przeprowadzania testów jakościowych produktów spożywczych;
  • administrowanie bazą danych reklamacji oraz bazą danych produktów           zakontraktowanych;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP, GHP, GMP oraz oferty restauracyjnej
  • współpraca z dostawcami i  działami  wewnątrz firmy w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych,
  •  udział w projektach poprawy jakości;
  • monitorowanie parametrów jakościowych produktów spożywczych;
  • przeprowadzenie kontroli higienicznych i jakościowych restauracji.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w gastronomii lub przemyśle spożywczym;
  • wykształcenia wyższego o profilu technologia żywności, zarządzanie jakością, bezpieczeństwo żywności, biotechnologia;
  • praktyczna znajomość wymogów systemu HACCP i przepisów prawa żywnościowego,
  • mile widziana znajomość  norm ISO 22000 i ISO 9001, standardu BRC;
  • mile widziane doświadczenie audytora;
  • znajomości aktualnych rozporządzeń dotyczących etykietowania produktów spożywczych;
  • praktycznej znajomości aplikacji z rodziny MS Office, w szczególności Excel;
  • umiejętności organizacji czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
  • dokładności i skrupulatności;
  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • po okresie próbnym kartę MultiSport i premie kwartalne
  • przyjazną atmosferę pracy w gronie uśmiechniętych osób :)
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Historia Da Grasso zaczęła się w Łodzi, gdzie pod koniec lat 90’ otworzyliśmy pierwszy lokal. Duża i smaczna pizza oraz wyjątkowy, energetyczny wystrój wnętrza szybko zdobyły uznanie klientów.

Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków, a pizzeria Da Grasso na stałe wpisała się w krajobraz miasta, stając się nawet miejscem kultowym.

Sukces zdopingował nas do jeszcze cięższej pracy i już po kilku latach marka Da Grasso przekształciła się w obejmującą cały kraj sieć franczyzową.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest 75 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami. Nieustannie rozbudowujemy ofertę, wprowadzając przekąski, makarony, sałatki, a przede wszystkim oferty specjalne z serii Smaki Da Grasso.

Najwyższa jakość, smak potraw, a także doskonała obsługa w naszych pizzeriach zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży, oraz, co dla nas szczególnie ważne, klientów.

Get to know the position: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Job Specjalista ds. Kontroli Jakości