Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

31 dni temu

 AUDIT Doradztwo Personalne dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy
  • Pozyskiwanie klientów
  • Negocjowanie warunków oferowanych usług
  • Budowanie silnych, długotrwałych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • Wysoka kultura osobista
  • Zorientowanie na wynik i indywidualne podejście do Klienta
  • Samodzielność w działaniu
  • Zainteresowanie sportem - mile widziane

Poznaj

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów