Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds.należności

Work Service S. A.
Wrocław
praca stacjonarna
2130 dni temu
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: WSSA/SSN/06//2018/6/32
Opis stanowiska:
  • weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów
  • księgowanie płatności od klientów
  • uzgadnianie sald z klientami
  • przygotowywanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów lub księgowości
  • umiejętność obsługi komputera i dobrą znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy, terminowość i dbałość o szczegóły
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę o zastępstwo (do 31.12.2018)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w obszarze finansowo- księgowym w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.