Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem fińskim

Homeglobal

Zachodniopomorskie

100 dni temu

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponujące zarobki.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa - oferujemy pakiet relokacyjny

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż w języku fińskim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie systemem zamówień
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub sprzedaży będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta
  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Fantastyczną atmosferę i międzynarodowy zespół ludzi z pasją
  • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
  • Pakiet szkoleń i warsztatów
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

BPO International

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta