Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. Raportowania i Analiz

Gold Finance Sp. z o.o.

Warszawa

153 days ago

  • Miła atmosfera
  • Jasne zasady
  • Stabilność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
JEŚLI:
  • Jesteś osobą ambitną
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu narzędzi raportowania oraz w pracy z dużymi bazami danych
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia oraz budowania i interpretowania wskaźników biznesowych
  • Lubisz się uczyć i chcesz podnieść swoje kwalifikacje
  • Zależy Ci na pracy w zgranym zespole i fajnej atmosferze

Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Tworzenie kompleksowych raportów i analiz (raporty cykliczne i ad-hoc)
  • Przygotowywanie zautomatyzowanych raportów i rozwój narzędzi raportowych
  • Analiza i weryfikacja danych przetwarzanych z różnych źródeł
  • Udział w tworzeniu i przygotowaniu budżetu firmy
  • Utrzymanie i aktualizacja baz danych
  • Administrowanie środowiska operacyjnego CRM i prace związane z rozwijaniem funkcjonalności systemu
  • Zarządzanie intranetem firmy

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system premiowy za wykonywanie dodatkowych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Imprezy integracyjne

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w cv:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Informujemy, że:
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Gold Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Kubusia Puchatka 16/18.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
  • Dane nie będą przekazywane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)
  • Dane przechowywane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe.
  • W przypadkach określonych przepisami prawa przysługuje Pani/Panu prawo do żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy przy przetwarzaniu Pani/Panu danych ADO narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

Get to know the position: Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...
Specjalista ds. Raportowania Job Specjalista ds. Raportowania

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (597)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1889)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (206)
Nysa (61)