Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. rekrutacji do badań

REALIZACJA Sp. z o.o.

Śląskie

12 dni temu

Miejsce pracy: woj. śląskie

Szukamy osób do pracy na terenie całej Polski

Realizacja Sp. z o.o. to instytucja badawcza, specjalizująca się w realizacji badań marketingowych, społecznych rynkowych. Jesteśmy prężną, ambitną firmą, działającą od 14 lat na polskim rynku.
Stale poszukujemy współpracowników, których zaangażowanie i świeże spojrzenie przyczyni się do naszego wspólnego wzrostu i rozwoju.
Swobodna atmosfera, przyjazne domowe biuro, szacunek i szczerość - tak funkcjonujemy na co dzień.

Zadania:
  • Pozyskiwanie osób które, wezmą udział w odpłatnym projekcie
  • Realizacja badań tajemniczego klienta
  • Proste raportowanie wykonanej pracy
  • Praca door to door (nie akwizycja, nie sprzedaż)
Wymagania:
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Mile widziane doświadczenie w handlu, ubezpieczeniach, doradztwie
  • Lojalność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B (własny samochód ułatwi pracę)
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych ogólnopolskich projektach, umożliwiające stabilne źródło dochodu
  • Konkurencyjny system wynagradzania, możliwość zarobienia nawet do 4000 zł
  • Umowa zlecenie
  • Szkolenia rozwojowe, produktowe
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji