Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Sulęcin

37 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Sulęcin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie pracowników na różnorodne stanowiska
  • Opracowanie oraz rozpowszechnianie ogłoszeń o pracę
  • Poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Weryfikacja aplikacji oraz kontakt telefoniczny z kandydatami
  • Przygotowywanie szkoleń dla pracowników firmy
  • Identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie organizacji szkoleń dla pracowników

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na rozwój i realizacje ciekawych projektów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, pracowitość, dokładność
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w projekty
  • Komunikatywność

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji
Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Praca Konsultant ds. Rekrutacji