Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Work & Business Solutions

Kraków

19 dni temu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: / Kraków
Nr ref.: REK/WEW/20

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla.
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
  • Wyszukiwanie kandydatów i selekcja aplikacji.
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych, za pośrednictwem Skype oraz f2f.
  • Weryfikowanie referencji kandydatów.
  • Rekomendowanie wybranych kandydatów klientom.
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających procesy rekrutacyjne.
  • Udział w projektach z zakresu HR (m.in. audyty organizacyjne i personalne, konkursy na stanowiska kierownicze, oceny pracownicze, systemy motywacyjne).
  • Aktywne tworzenie bazy kandydatów.
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Umiejętność wykorzystania współczesnych mediów w procesie rekrutacji.
  • Doskonałe radzenie sobie z research’em.
  • Znajomość pakietu Office /Word, Excel/.
  • Zorientowanie na rezultat.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach HR (rekrutacja, audyty, itp.).
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz systemem premiowy.
  • Niezbędne narzędzia do efektywnej realizacji zadań.
  • Duży zakres samodzielności.
  • Niekorporacyjną strukturę - pracę w małym zespole.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji