Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Orange Polska S.A.

Warszawa, ul. Wołoska (Mokotów)

4 dni temu

Specjalista ds. Sprzedaży
w Salonie Firmowym Orange
Salon Orange Warszawa,
ul. Wołoska (Mokotów)

Orange Polska to kreatywny i odpowiedzialny zespół, który ma realny wpływ na poprawę jakości życia swoich stałych i nowych Klientów. Dostarczamy innowacyjne usługi telekomunikacyjne w tym pakiety telewizyjne, internet domowy i mobilny oraz wiele innych.

Dołącz do nas, a postaramy się, by twoja kariera zawodowa rozwijała się tak, jak chcesz!

Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży – Warszawa Mokotów

Obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży:
  • obsługa Klienta
  • promocja oraz sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Orange
  • dbanie o wizerunek firmy
Oczekiwania wobec kandydata do pracy w salonie Orange:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywność i otwartość
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi
Standardy Orange:
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • opieka medyczna
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • karta sportowa
  • rekrutacja wewnętrzna w firmie
  • telefon i internet bez limitu
  • nowoczesne miejsce pracy
  • ciekawe wyzwania zawodowe i inspirujące znajomości
Pełna lista benefitów pracowniczych dostępna jestna stronie orange.jobs
Chcesz dowiedzieć się więcej o rekrutacji w Orange? Napisz do nas:

  • Katarzyna Pięciak-Fijałkowska

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

KrokAplikuj!
KrokSpotkajmy się!
KrokWitaj w Orange!