Specjalista ds. sprzedaży

Comarch S.A.

Gdańsk

127 dni temu

Nr ref.: S/pr

Miejsce pracy

Gdańsk

Godziny pracy

do ustalenia z kierownikiem

Rodzaj umowy

umowa o pracę

zapraszamy: od zaraz!

branża: IT

podróże służbowe

praca zdalna

kontakt z klientem

wyzwania projektowe

Jeżeli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania zawodowe w obszarach takich jak: Systemy ERP, Administracja publiczna, e-Zdrowie, Przemysł 4.0, Internet of Things – dołącz do nas. Poszukujemy specjalistów do naszych stale rozwijających się zespołów sprzedażowych. Od kandydatów oczekujemy nie tylko komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów – potrzebujemy prawdziwych inżynierów sprzedaży, którzy nie boją się nowych wyznań i potrafią przełożyć strategię biznesową na codzienną pracę. Jeśli potrafisz skutecznie negocjować i prowadzisz dobre prezentacje – aplikuj już teraz.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży lub consultingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
TWOJE ZADANIA
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w negocjacjach handlowych oraz przygotowanie ofert handlowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT to osoba, która odpowiada za doradztwo i sprzedaż rozwiązań informatycznych firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich sektorów rynku, utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta. A także pracownik ten ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT