• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    6 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Webmaster Warszawa
Specjalista ds. systemów IT - Webmaster

POLANGLO SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
1671 dni temu

Ogłoszenie numer: 2665410, z dnia 2019-09-25

POLANGLO Sp. Z O.O

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży księgarskiej o zasięgu ogólnopolskim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • programowanie stron internetowych na bazie WordPress (kodowanie materiałów graficznych oraz programowanie modułów specjalnych)

  • uczestnictwo w fazie analizy projektowej systemów

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych wspierających działania marketingowe firmy

  • administrowanie profilami firmy w mediach społecznościowych

  • wspieranie działów firmy w zakresie realizacji zgłoszeń problemów z systemami B2C, B2B, ERP

  • tworzenie dokumentacji systemów i instrukcji dla użytkowników

Wymagania

  • dobra znajomość platformy WordPress
  • znajomość PHP w stopniu umożliwiającym wprowadzanie modyfikacji w WordPress
  • dobra znajomość współczesnego użycia HTML / XML / CSS / JavaScript
  • umiejętność cięcia i kodowania materiału graficznego do HTML + CSS zgodnie z W3C
  • znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność
  • postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Dużymi atutami będą:

  • przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
  • znajomość SQL na potrzeby CMS
  • doświadczenie w technice responsive web design
  • wiedza na temat SEO
  • znajomość oprogramowania phpList
  • znajomość programowania w środowisku.NET
  • znajomość systemów ERP
  • umiejętność administrowania serwerami Windows i/lub Linux

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.)

Poznaj

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Firma zyskała w krótkim czasie uznanie partnerów w Polsce i za granicą. Doceniając nasz potencjał, Oxford University Press, wydawnictwo z 500-letnią tradycją, działające przy jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie – Oxford University, wybrało Polanglo na głównego partnera biznesowego na polskim rynku książki.

Polanglo działa jako dystrybutor materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe,  instytuty i szkoły językowe oraz odbiorców indywidualnych w podręczniki do nauki języków, a także wszelkiego typu materiały edukacyjne.

Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne i publikacje takich wydawców jak Oxford University Press, Nowa Era, WSIP, WSZ PWN, GWO, Operon, Pearson, Macmillan, Lektor Klett, Express Publishing  oraz wielu innych.