Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. systemu jakości

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Rzeszów, Dębica

13 days ago

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży lotniczej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów, Dębica
Nr ref.: IJR/KS/1118
Zadania:
  • Zarządzanie dokumentacją systemu jakości w pełnym zakresie (opracowywanie, wdrażanie, aktualizacja)
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Przeprowadzanie szkoleń
  • Koordynacja działań korygujących
  • Dążenie do ciągłego ulepszania procesów produkcyjnych pod kątem jakości
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz wyników jakościowych
  • Stały kontakt z urzędami, jednostkami certyfikującymi
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenie zawodowego w obszarze jakości w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie związane z tworzeniem i / lub utrzymywaniem Systemu Zarządzania Jakością
  • Znajomość norm ISO 9001 i 14001
  • Znajomość narzędzi jakościowych typu FMEA, 8D
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w bliskich okolicach Rzeszowa
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej korporacji i możliwości rozwoju
  • Ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • Przyjazną atmosferę
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Explore

BERGMAN HR posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów. Angażujemy się również w zarządzaniu projektami technologicznymi, pomagamy upraszczać niezbędne operacje, biorąc odpowiedzialność za wyselekcjonowane aspekty projektu rozwoju technicznego. Prowadzimy projekty inżynieryjne, budujemy i zarzadzamy centra R&D dla naszych klientow, prowadzimy specjalistyczne rekrutacje.

Get to know the position: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Job Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (57)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2253)
Radom (170)
Płock (103)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (91)