Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. wdrożeń urządzeń radiowych

NES Global Talent

Małopolskie

16 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy w branży OZE aktualnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja realizowanych prac instalacyjno-uruchomieniowych na miejscu budowy
  • Instalacja i uruchamianie urządzeń telekomunikacyjnych i radiokomunikacyjnych
  • Konfiguracja, pomiary i testy wdrażanych urządzeń oraz systemów
  • Instalacja i pomiary systemów antenowych
  • Ścisła współpraca z kierownikami implementacji oraz kierownikiem projektu w celu realizacji kontraktu
  • Analiza dokumentacji i realizacja prac zgodnie z dokumentacją wykonawczą
  • Koordynacja dostaw, weryfikacja i rozliczanie zamówionych i zainstalowanych urządzeń
  • Nadzór i sprawdzanie jakości oraz terminowości wykonywanych prac
  • Koordynacja testów i pomiarów
  • Odbiory techniczne wykonanych prac
Zakres wymaganych kompetencji:
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Znajomość zagadnień teletechnicznych i telekomunikacji radiowej
  • Znajomość standardów instalacyjnych i materiałów w telekomunikacji
  • Umiejętność obsługi i wykorzystania urządzeń pomiarowych w telekomunikacji
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w prowadzeniu i koordynacji prac instalacyjnych i uruchomieniowych urządzeń i systemów teletechnicznych min. 3 lata
  • Doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
  • Zdolności do planowania i organizacji pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, również technicznego
  •  Zdolność do pracy na wysokości
  • Komunikatywność, kreatywność, rzetelność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą

Poznaj

Poznaj stanowisko: Instalator
Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Praca Instalator