Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Dr Gerard Sp. z o.o.

Warszawa

30 dni temu

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją sprzedaży wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek w Polsce i na świecie. W Polsce posiada 2 zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku ciastek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • wprowadzanie danych handlowych do systemu
  • przygotowywanie raportów
  • korygowanie faktur
  • współpraca z klientem w zakresie administracji i analizie danych
  • przygotowywanie danych dla Key Account Managerów, audytu oraz przełożonych
  • sporządzanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży
Oczekiwania:
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży w branży FMCG
  • znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel oraz PowerPoint),
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • orientacja na klienta
  • umiejętności analityczne
  • wysokie umiejętności współpracy
  • dokładność i skrupulatność
  • zaangażowanie, samodzielność
  • znajomość obsługi systemu Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • pracę w dobrej atmosferze
  • szansę pracy w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj