Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1540 dni temu

Ogłoszenie numer: 3012269, z dnia 2020-02-06

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Specjalista ds. zamówień publicznych - Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowe przeprowadzanie procedur o udzielenie zamówień publicznych;
  • opracowywanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • udział w pracach komisji przetargowych, pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej lub przewodniczącego komisji przetargowej;
  • weryfikacja zamówień o wartości nie przekraczającej kwoty określonej w art. 4 pkt 8 ustawy Pzp;
  • archiwizacja dokumentacji postępowań;
  • sporządzanie sprawozdań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na stanowiskach związanych z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • biegła znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i przepisów wykonawczych;
  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność w realizacji zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • praktyczna znajomość MS Office;
  • znajomość narzędzi służących do prowadzenia postępowań w formie elektronicznej.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 3.000.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 36.000 lokalami oraz 680 budynkami. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.