Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. zarządzania procesami

ING Tech Poland

Katowice

11 days ago

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/SF/SS/P/KK7746
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz biegłą znajomość i umiejętność zarządzania procesami w ujęciu ITIL
  • Posiadasz udokumentowane sukcesy w obszarze usprawniania procesów
  • Posiadasz umiejętność analizy problemów procesowych zgłaszanych przez klientów i ich rozwiązywanie
  • Posiadasz dobrą orientację w innych metodologiach zarządzania procesami (COBIT, Lean, Six Sigma)
  • Posiadasz dobrą orientację w zakresie audytów IT
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Umiejętność strukturalnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zaawansowanej analizy danych w oparciu o MS Excel
  • Umiejętność prezentacji danych i tworzenia zaawansowanych raportów z użyciem narzędzi MS Office
Jak pracujemy

Młody zespół tworzący podstawy zarządzania procesami.

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50% - Zarządzanie procesami
50%- Partycypacja w audytach IT

Pozostałe wymagania
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność zbierania informacji i analizy
  • Chęć rozwoju i ciągłego zdobywania wiedzy
  • Dokładność i rzetelność
  • Terminowość i przykładanie uwagi do jakości pracy

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:

Get to know the position: Analityk Systemu Komputerowego

Specjalista analityk systemu komputerowego to osoba odpowiedzialna za analizę i dostosowanie procesów, które docelowo mają podlegać informatyzacji w firmie lub instytucji. Analityk przygotowuje szczegółowy plan wdrożenia systemu informatycznego w oparciu o wytyczne, dostarczone przez klienta, opracowuje we współpracy z programistami oprogramowanie, mające spełnić określone zadania, a następnie prowadzi szereg ...
Analityk Systemu Komputerowego Job Analityk Systemu Komputerowego

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (46)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (923)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2176)
Radom (172)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)