Specjalista inżynieryjno-techniczny

Instytut Techniki Budowlanej

Warszawa

351 dni temu

Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie poszukuje do pracy

w Zakładzie Oceny Technicznej (dawny Zakład Aprobat Technicznych)

kandydata/kandydatkę na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: EJ/1/II/2019
Przewidywany zakres obowiązków:
  • prowadzenie procedur wydawania Krajowych Ocen Technicznych ITB (KOT),
  • prowadzenie procedur wydawania Europejskich Ocen Technicznych (ETA),
  • opracowywanie Rekomendacji Technicznych ITB (RT ITB).
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wyższe wykształcenie techniczne w zakresie specjalności: Wentylacja, Ogrzewnictwo i/lub Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • czynna znajomość języka angielskiego; drugi język obcy mile widziany
  • umiejętność komunikowania się i współpracy z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • chęć uczenia się i otwartość na nowe zagadnienia
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w instytucie naukowym o ugruntowanej pozycji w środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość współpracy międzynarodowej w ramach organizacji, których członkiem jest Instytut Techniki Budowlanej
  • motywacyjny system wynagradzania
  • opiekę medyczną, pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole
Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości
Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Praca Inżynier ds. Jakości