Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Rewident Taboru Kolejowego Warszawa
Specjalista Technolog do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2070 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • koordynacja prac w zakresie eksploatacji i utrzymania pojazdów kolejowych;
  • gromadzenie i analiza dokumentacji technicznej pojazdów kolejowych;
  • nadzór nad aktualnością dokumentacji technicznej pojazdów kolejowych użytkowaną przez podległe jednostki organizacyjne;
  • wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego pojazdów kolejowych;
  • opracowywanie założeń techniczno-eksploatacyjnych dla nowych i modernizowanych pojazdów kolejowych;
  • przygotowywanie projektów normalizacji rozwiązań technicznych na taborze;
  • nadzór nad sprawnością systemów w pojazdach kolejowych;
  • ocena producentów zespołów, podzespołów i części stosowanych w procesach naprawczych;
  • udział w tworzeniu wytycznych i przepisów wewnętrznych w zakresie utrzymania taboru kolejowego;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunki: elektryka, elektroenergetyka, elektronika, informatyka,
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku technicznym – mile widziana praca przy pojazdach szynowych,
  • znajomość języka angielskiego – komunikatywna,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów,
  • dokładność, skrupulatność, wysoka samodyscyplina
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy