Praca.pl Praca śląskie Katowice Specjalista ds. Badań Rynku Katowice
Specjalista w Centrum Badań i Transferu Wiedzy

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Katowice
praca stacjonarna
1890 dni temu

Ogłoszenie numer: 2296342, z dnia 2019-02-18

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 6/RBE/2019

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa projektów badawczych,
  • Prowadzenie dokumentacji merytorycznej, finansowej i organizacyjnej jednostki,
  • Przygotowanie projektów umów o wykonanie prac badawczych oraz umów cywilnoprawnych,
  • Obsługa strony internetowej jednostki,
  • Obsługa korespondencji jednostki,
  • Współpraca z otoczeniem biznesowym i instytucjonalnym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego – poziom podstawowy,
  • Komunikatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w realizacji badań rynkowych i marketingowych.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo (z możliwością przedłużenia umowy) w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30. Miesięczne wynagrodzenie zasadnicze wynosi 2.700,00zł.

Planowane zatrudnienie: 1 marca 2019 r.