Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2114 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 29674

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3 935,06 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,1
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
– umowę o pracę na czas określony
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– stres związany z terminami realizacji zadań i koniecznością podejmowania decyzji w sytuacjach złożonych i niestandardowych
– wystąpienia publiczne
– organizacja / prowadzenie spotkań / warsztatów
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • Ocena i wybór projektów innowacyjnych w ramach Działania 4.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).
  • Monitorowanie stanu przygotowania i procesu realizacji projektów innowacyjnych w ramach Działania 4.1 PO WER.
  • Weryfikacja i zatwierdzania wniosków o płatność (w szczególności przeprowadzanie oceny postępu finansowego, prowadzenie pogłębionej analizy wydatków i uczestników projektów).
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów w ramach systemu realizacji Działania 4.1 PO WER (w tym: wytycznych, instrukcji, podręczników).
  • Wsparcie w zakresie zarządzania finansowego Działaniem 4.1 (w tym planowanie środków budżetu państwa i budżetu środków europejskich, monitoring wykorzystania alokacji).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej w zakresie Funduszy Europejskich lub finansów publicznych
  • znajomość zagadnień związanych z funduszami strukturalnymi, szczególnie z Europejskich Funduszem Społecznym,
  • znajomość problematyki polityk społecznych finansowanych z EFS (rynek pracy, integracja społeczna, adaptacyjność, edukacja),
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej, w tym finansów publicznych,
  • znajomość zasad rozliczania projektów realizowanych w ramach EFS,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • współpraca, rzetelność, komunikacja, myślenie analityczne,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe