Zobacz więcej ofert pracy

Starszy inspektor

Wojewódzki Sztab Wojskowy we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
1627 dni temu
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 55370

Warunki pracy

narzędzia i materiały pracy - komputer,
praca na 2 piętrze - brak windy.

Zakres zadań

  • Organizowanie i koordynowanie pracy kancelarii jawnej oraz kierowanie pracą referenta.
  • Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie dokumentów jawnych z wykorzystaniem systemu obiegu dokumentów ARCUS MON.
  • Organizowanie i prowadzenie biblioteki czasopism.
  • Nadzór nad wykonywaniem dokumentów jawnych i postępowaniem z tymi dokumentami.
  • Kompletowanie dokumentów oraz przygotowywanie akt do archiwizacji.
  • Obsługa kancelarii elektronicznej.
  • Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych kancelarii jawnej.
  • Wykonywanie zleconych zadań w zakresie zgodnym z zajmowanym stanowiskiem i posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w administracji lub 1 rok doświadczenia w obszarze pracy w kancelarii
  • Znajomość ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217)
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość elektronicznych systemów obiegu dokumentów
  • Umiejętność obsługi Elektronicznej Platformy Usług Administracji Państwowej e- PUAP;
  • Znajomość ustawy o Ochronie Informacji Niejawnych
  • Znajomość "Instrukcji o zasadach pracy biurowej w RON"
  • Znajmość Zarządzenia Nr 9/MON z dnia 17 marca 2016 r. w sprawie postępowania z materiałami archiwalnymi i dokumentacją niearchiwalną w jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej lub przez niego nadzorowanych
  • Znajomość Zarządzenia Nr 58/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych (Dz. Urz. MON z 2017 r. poz. 226).
  • Rzetelność, systematyczność, umiejętność organizacji pracy
  • Szkolenie specjalistyczne dla kierowników kancelarii tajnych
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "POUFNE"