Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Senior Project Manager Warszawa
Starszy Menedżer Działu Projektów

Akademia MDDP Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
1373 dni temu

Akademia Biznesu wchodzi w skład grupy kapitałowej MDDP Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy. MDDP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. MDDP Akademia Biznesu oferuje szerokie spektrum szkoleń i kursów w zakresie: podatki, rachunkowość, finanse, kadry i płace, controlling, zarządzanie strategiczne oraz rozwój kompetencji zawodowych i osobistych. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie największych firm szkoleniowych działających na polskim rynku. Wieloletnia praktyka w organizowaniu kursów i szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów i wykładowców. Dokładamy wszelkich starań, żeby uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń zyskiwali dostęp do najnowszych informacji o zmianach i procesach zachodzących w danym temacie oraz mieli okazję poznania najlepszych praktyk i najefektywniejszych rozwiązań problemów, z którymi spotykają się w swojej codziennej pracy. Dążymy, żeby w możliwie pełny sposób odpowiadać na Państwa oczekiwania, dlatego wszystkie nasze szkolenia, konferencje i seminaria poprzedza profesjonalne badanie potrzeb przyszłych uczestników.

Miejsce pracy: Warszawa

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu/Menedżera Kontraktu w minimum 3 dużych projektach/zamówieniach o charakterze społeczno-gospodarczym
  • 5 lat doświadczenia w sektorze szkoleń lub/i consultingu na podobnym stanowisku
  • 5 lat doświadczenia w realizacji kontraktów w ramach zamówień publicznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Certyfikat  np. PRINCE2/PMP/AGILE lub podobne
  • Umiejętność myślenia przez pryzmat celów strategicznych i operacyjnych
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność wystąpień  publicznych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania projektami dotacyjnymi finansowanymi ze środków UE będzie dodatkowym atutem
  • Pasja, zaangażowanie i umiejętność współpracy w grupie
Obowiązki:
Odpowiedzialność i zadania:
  • Zarządzanie interdyscyplinarnymi projektami
  • Nadzór nad kluczowymi parametrami projektów tj. harmonogram, budżet i zakres
  • Monitorowanie i raportowanie stanu realizacji prac
  • Identyfikacja, monitorowanie i analiza ryzyk w prowadzonych projektach oraz planowanie działań mitygujących i nadzorowanie ich realizacji
  • Zarządzanie komunikacją w projekcie w szczególności dbałość o terminowość i jakość informacji
  • Zarządzanie zespołem projektowym, w tym planowanie i rozliczanie zadań oraz motywowanie i zapewnienie wysokiej efektywności pracy
  • Zapewnienie wytworzenia wszystkich zaplanowanych produktów projektu zgodnie z przyjętymi dla nich kryteriami jakości oraz obowiązującymi standardami
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektu oraz bieżąca współpraca z dostawcami
Oferujemy:
  • Ambitne zadania i ciekawe projekty
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

ADN Akademia

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie najbardziej uznanych firm szkoleniowych i doradczych  działających na polskim oraz międzynarodowym rynku.

Od ponad 16 lat dostarczamy praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.

Inspirujemy do zmian i jesteśmy postrzegani, jako dogodny partner przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności. Podstawą wszystkich naszych projektów jest profesjonalne badanie potrzeb przedsiębiorstwa i przyszłych uczestników oraz nacisk na praktyczną przydatność prezentowanych rozwiązań. Dzięki temu nasze warsztaty są postrzegane, jako użyteczne i cenne źródło wiedzy. Dają temu wyraz dotychczasowi Klienci, którzy chętnie powracają na nasze zajęcia bez względu na formułę: szkoleń zamkniętych, otwartych, konferencji czy warsztatów.