Najnowsze oferty pracy

  • Collections Specialist with French

    Accenture Sp. z o. o.   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    What will you do? Managing collections on dedicated portfolio. Calling customers as a part of collections strategy. Applying payments, credits and reconciling accounts. Order release according to defined timelines. Credit check assess customers history and behavior, evaluate credit exposure and...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Specjalista ds. Restrukturyzacji

ING Bank Śląski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1812 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AŚ/PR/KL/03/2019/08
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • aktywne zarządzanie procesami restrukturyzacji wierzytelności kredytowych klientów korporacyjnych
  • przygotowywanie analiz, opracowywanie strategii restrukturyzacji oraz rekomendowanie ich do decyzji
  • udział w negocjacjach z kredytobiorcami i innymi instytucjami finansowymi
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej oraz umów zabezpieczeń
  • kalkulacja odpisów aktualizacyjnych zgodnie z IFRS
  • monitoring zarządzanego portfela
  • współpraca z podmiotami z grupy kapitałowej
  • udział w projektach i wspieranie inicjatyw strategicznych związanych z obszarem zarządzania portfelem korporacyjnych wierzytelności nieregularnych
Nasze oczekiwania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w bankowości – preferowany obszar ryzyka lub restrukturyzacji wierzytelności korporacyjnych
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości, ekonomii, prawa lub pokrewne
  • znajomość zasad rachunkowości i umiejętność analizy finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość oferty produktowej bankowości korporacyjnej oraz regulacji, którym podlegają banki
  • znajomość przepisów dotyczących sądowych procedur restrukturyzacyjnych i upadłościowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu, koordynacji różnych procesów w tym samym czasie
  • umiejętność budowania relacji, pracowania w interdyscyplinarnych zespołach
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy