Starszy Specjalista / Główny Specjalista w dziale Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681332, from 2019-09-30

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, z siedzibą w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ulicy Wspólnej 30.  Oddział w Warszawie pełni funkcję jednostki centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) oraz realizuje zadania Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR).

Location: mazowieckie / Warszawa

Reference No.: 1/2019

Job description

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu realizującego zadania związane z pełnieniem funkcji Jednostki Centralnej KSOW.

Główne zadania:

  • realizacja kontroli, zgodnie z przepisami o kontroli w administracji rządowej
  • udział w wizytach monitoringowych na miejscu realizacji projektów

Dodatkowe zadania:

  • udział w formalnej i merytorycznej ocenie wniosków o dofinansowanie
  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej i finansowej składanej przez partnerów KSOW w ramach realizowanych projektów oraz ich rozliczanie

Requirements

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE lub innych środków publicznych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kontroli przeprowadzanej zgodnie z ustawą w administracji rządowej
  • znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej oraz przepisów i zasad dotyczących realizacji i finansowania operacji  w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
  • dobra obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • rozwinięte umiejętności analityczne i syntetyczneznajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • nienaganna postawa etyczna
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

We offer

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy + premie uznaniowe
  • dofinansowanie do szkoleń
  • możliwość uzgodnienia godzin pracy ( 7.00-9.00/15-17.00)
  • narzędzia pracy
  • biuro w centrum miasta
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • zgrany i prężnie działający zespół

Remuneration

Od 3000 do 5000 PLN

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych