Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2162 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 27532

Warunki pracy

• praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz typowych urządzeń biurowych
• zadania wykonywane w siedzibie urzędu
• zagrożenia biologiczne typowe dla pracy z dokumentacją
• stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku biurowego
• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę z koniecznością przemieszczania się w pomieszczeniu po wymaganą dokumentację oraz do archiwum
• stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych
• budynek bezpośrednio nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, istnieje możliwość przejazdu z sąsiedniego budynku
• klatka schodowa o normatywnej ilości stopni, z poręczami
• budynek nie jest wyposażony w windy osobowe, konieczność korzystania z wind w sąsiednim budynku i przemieszczania się łącznikiem
• drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 90 cm
• pomieszczenia higieniczno-sanitarne w budynku nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• dodatek stażowy
• dodatkowe wynagrodzenie roczne
• nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
• dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
• pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
• ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań

  • ocena zgodności uchwał o uchwaleniu studium lub planu miejscowego wraz z dokumentacją planistyczną z przepisami ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • uzgadnianie projektów studiów i planów miejscowych
  • przygotowywanie decyzji o lokalizacji inwestycji o znaczeniu lokalnym i ponadlokalnym
  • przygotowywanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji dot. dróg krajowych i wojewódzkich, lotnisk użytku publicznego, linii kolejowych o znaczeniu państwowym, regionalnej sieci szerokopasmowej
  • rozpatrywanie odwołań od decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dot. dróg gminnych i powiatowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe na kierunku architektura, budownictwo, gospodarka przestrzenna lub geografia
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • znajomość kpa
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność czytania projektów budowlanych i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego