Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Starszy specjalista

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
1793 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 47694

Warunki pracy

• praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych
• zadania wykonywane w siedzibie Urzędu
• zagrożenia biologiczne typowe dla pracy z dokumentacją
• konieczność poruszania się po terenie urzędu w celu przekazaniu lub odebrania dokumentów
• stanowisko pracy znajduje się na II piętrze budynku biurowego
• budynek wyposażony w windy osobowe, klatka schodowa o normatywnej ilości stopni, z poręczami
• drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 90 cm
• stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych
• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę
• pomieszczenia higieniczno-sanitarne w budynku częściowo przystosowane dla osób niepełnosprawnych
• budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• dodatek stażowy
• dodatkowe wynagrodzenie roczne
• nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
• dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
• pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
• ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań

  • prowadzenie terminarza spotkań i narad oraz ewidencji terminowych spraw Wicewojewody
  • kompletowanie dokumentów i korespondencji oraz przedkładanie ich do podpisu Wicewojewody
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie i nadawanie faksów, obsługa poczty elektronicznej Wicewojewody
  • organizowanie i obsługa narad i spotkań Wicewojewody
  • obsługa klientów zewnętrznych w sekretariacie Wicewojewody
  • redagowanie standardowych pism na polecenie Wicewojewody
  • przyjmowanie korespondencji adresowanej do Wicewojewody oraz nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu
  • prowadzenie elektronicznego systemu monitorowania czasu pracy pracowników Gabinetu Wojewody, w tym wprowadzanie wyjść służbowych pracowników, urlopów i delegacji
  • pełnienie zastępstw w sekretariatach Wojewody lub Gabinetu Wojewody

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych lub w pracy administracyjno-biurowej
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej i kodeksu etyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność redagowania tekstów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomość podstaw protokołu dyplomatycznego
  • ukończony kurs sekretarki/asystentki
  • ukończone szkolenia z zakresu obsługi klienta
  • kreatywność
  • dyspozycyjność