Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Szpachlarz / Malarz

RK RENTAL RADOSAŁAW RAFIŃSKI
kujawsko-pomorskie, Brzoza k. Bydgoszczy
praca stacjonarna
1333 dni temu

Ogłoszenie numer: 3557582, z dnia 2020-08-31

Dynamicznie rozwijająca się firma z wypracowaną marką i pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Brzoza k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

Zatrudnię samodzielnego szpachlarza-malarza praca na w 86-061 Brzozie k. Bydgoszczy przy remoncie obiektu.

Wymagania

  • Uczciwość
  • Pracowitość
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Zachowywanie czystości w miejscu pracy
  • Dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę rozwijającą z możliwością awansu
  • Stabilna posadę
  • Miłą atmosferę
  • Komfortowe godziny pracy poniedziałek -piątek w godzinach 7:30-15:30