Swipe left or right
to go to next or previous job

Technik Operacyjny

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Turbo Systems

Rzeszów

36 days ago

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki i odpowiedzialność:
  • Tworzenie instrukcji 5S, TPM AM
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji w systemie SAP, w tym numerów materiałowych dla narzędzi i oprzyrządowania
  • Projektowanie oprzyrządowania i rozwiązań technicznych dla niezbędnych zmian w ramach procesu wdrażania nowych produktów i usprawniania produkcji
  • Ścisła współpraca z działami zajmującymi się procesem produkcyjnym (montaż, obróbka)
  • Współpraca od strony technicznej w procesie analizy ryzyka (np. FMEA)
  • Pomoc w usuwaniu awarii oraz rozwiązywanie problemów na produkcji
  • Pomoc oraz nadzór nad procesem przezbrojenia/przezbrajanie maszyn (stanowiska montażowe, wyważarki, maszyny na obróbce mechanicznej)
  • Szkolenie współpracowników na wyznaczonych stanowiskach pracy (zgodnie z matrycą kwalifikacji)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu
  • Dbałość o stan techniczny oprzyrządowania
Wymagania i umiejętności:
  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym min. 2 lata
  • Podstawowa znajomość technik pomiarowych (obszar obróbki)
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem CNC (obszar obróbki)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (obszar obróbki)
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość programów MS-Office
  • Umiejętność pracy w zespole
W aplikacji prosimy zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Explore

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Turbo Systems

BorgWarner Inc. (NYSE:BWA) z siedzibą główną w Auburn Hills, Michigan, jest wiodącym światowym producentem automotive. Notowane w rankingu „FORTUNE 500” przedsiębiorstwo dysponuje zakładami produkcyjnymi i jednostkami badawczymi znajdującymi się w 60 miejscach na terenie 18 krajów. Firma zatrudnia globalnie 14, 000 pracowników. Do jego klientów należą: VW/Audi, Ford, Toyota, Renault/Nissan, General Motors, Hyundai/Kia, Daimler, Chrysler, Fiat, BMW, Honda, John Deere, PSA oraz MAN.

Get to know the position: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Job Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (54)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2220)
Radom (177)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (71)