Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Przechlewo
Technik produkcji

POLDANOR S.A.
Przechlewo
praca stacjonarna
6948 dni temu

Ogłoszenie numer: 9675, z dnia 2005-04-16

Poldanor S.A. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem rolniczym, które zatrudnia ponad 400 pracowników. Główną aktywnością jest produkcja tuczników oraz produkcja loszek hodowlanych dla polskiego rynku oraz na eksport.

Miejsce pracy: Przechlewo

Opis stanowiska

- uczestnictwo w rowoju i polepszaniu wyników produkcji trzody chlewnej w Poldanor S.A.; - analiza i obserwacja danych oraz wyników produkcyjnych produkcji trzody chlewnej; - uczestnictwo we wprowadzaniu nowych technologii produkcyjnych; - być sparing partnerem dla kierowników ferm;

Wymagania

wiek 30-40 lat, mężczyzna/kobieta, angielski w mowie i piśmie, dobra znajomość i doświadczenie w nowoczesnej produkcji trzody chlewnej, mile widziany dyplom ukończenia szkoły weterynarii, nie jest to jednak warunek, umiejętność przekazywania swoich pomysłów innym, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

rozpoczęcię pracy od 01.06.2005 r., atrakcyjna pensja,