Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technik

S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa Śródmieście

40 dni temu

S.B.E. POLSKA sp. z o.o. należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje pracowników na stanowiska:

Technik
Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Zadania:
  • Diagnozowanie usterek
  • Aktualizacja oprogramowania
  • Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów telefonu
  • Testowanie urządzeń
  • Kontrola zgodności dokumentów gwarancyjnych
  • Współpraca z kierownikiem serwisu
Oczekiwania:
  • Posiadanie certyfikatu firmy Apple
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość nowych technologii
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca od poniedziałku do piątku w równoważnym systemie czasu pracy
  • Wewnętrzne szkolenia zawodowe
  • Pracę w nowoczesnym i przyjemnym środowisku
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta Mulitsport, wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna itp.)
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.B.E. Polska sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:171249, NIP: 123-08-79-545, z siedzibą w Piasecznie, 05-500, ul. Puławska 34 (dalej zwana Administratorem). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą) wyłącznie w celu rekrutacji prowadzanej przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.

Poznaj

Nasza firma, jako polsko-francuska spółka operująca na rynku serwisowym urządzeń GSM, powstała w 1999 roku i przyjęła nazwę SACEL Polska. Nazwa ta obowiązywała do końca 2010 roku, kiedy to została zmieniona na obecnie obowiązującą. Międzynarodowa grupa, do której należy S.B.E. Polska, jest dostawcą kompleksowych usług serwisowych we Francji, Anglii, Polsce, Irlandii, Portugalii, Belgii oraz w Kanadzie.
Nasza główna siedziba w Polsce, zajmująca powierzchnię przekraczającą 3000 m2, położona jest około 20 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego w Warszawie. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 (od roku 2003), ISO 14001 (od roku 2004) oraz PN-N-18001 (od roku 2006). W wyniku dynamicznego rozwoju firmy, z końcem 2008 roku otworzyliśmy warsztat w Garwolinie. Naszą działalność skupiamy na współpracy z wiodącymi producentami telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej na świecie – Nokia (obecnie Microsoft), Sony, LG, Philips. Świadczymy usługi wszystkim największym operatorom telefonii komórkowej w Polsce (T-Mobile, Orange, Play, Plus).

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu