Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Technolog / inżynier produkcji

Bad Element Polska Sp. z o.o.

Nowe Jaroszowice

108 dni temu

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji prefabrykowanych modułów łazienkowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowe Jaroszowice
Zadania:
  • opracowywanie technologii etapów produkcyjnych
  • prowadzenie analiz zużycia materiałów i opracowywanie zestawień
  • sporządzanie zamówień materiałowych
  • analiza materiałów pod względem składu i właściwości
  • przeprowadzanie testów używanych materiałów
  • współpraca z działem kosztorysowym w celu aktualizacji norm zużycia materiałów.
  • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur firmy,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji,
Wymagania:
  • znajomość podstawowych procesów budowlanych
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programu AutoCAD (podstawy),
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i chęć do pracy oraz rozwoju umiejętności,
  • dokładność w wykonywanych pracach,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • prace w młodym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog