Swipe left or right
to go to next or previous job

Test Analyst/QA Manager

Connectis_

Warszawa

147 days ago

Nr ref.: 7199/HJ
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

IT

Start

asap

Języki

Angielski - min. B2

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Twoje zadania:
  • Udział w projekcie zmiany architektury jako koordynator/ PM testerów
  • Koordynowanie projektów z obszaru QA/ testowania baz danych
  • Analizowanie historii użytkowników (user stories) i tworzenie scenariuszy testowych
  • Koordynowanie poszczególnych kroków dotyczących testowanych systemów/baz
  • Bliska współpraca z zespołem testerów, z analitykami, developerami, użytkownikami końcowymi oraz z managerami
  • Wykorzystywanie narzędzie HP ALM do zarządzania testami
  • Dbanie do dobre praktyki, jakość wykonywanej pracy
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i wykonywaniu przypadków testowych, koordynacji prac testerów
  • Dobre zrozumienie obszaru analizy biznesowej oraz cyklu życia oprogramowania
  • Doświadczenie z SQL
  • Komunikatywność i doświadczenie w kontaktach z analitykami, managerami, developerami, użytkownikami końcowymi
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz komunikatywny język angielski (min. b2)
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej ? w obszarze ryzyka kredytowego i certyfikaty np. ISTQB, ISEB
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym banku w dogodnej lokalizacji w Warszawie (rondo ONZ)
  • Pracę ze doświadczonymi testerami/ QA, programistami, analitykami biznesowymi
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji przy ambitnych zadaniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B lub UOP
  • Opiekuna i wsparcie po stronie Connectis
  • Liczne imprezy integracyjne
  • Indywidualne podejście do każdego Specjalisty
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

asap

Języki

Umowa B2B

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Explore

Connectis_

Connectis_ to 350 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.

Get to know the position: Test Manager / Manager ds. Testów

Test manager to osoba, która zajmuje się testowaniem nowych rozwiązań i aplikacji, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, np. dla sektora bankowego czy inwestycyjnego. Wykonuje testy podstawie zleconych scenariuszy testowych, a następnie opisuje i raportuje wszelkie błędy, które wymagać będą poprawy. Bierze także udział w testach funkcjonalnych, samodzielnie opracowuje scenariusze testowe oraz testuje aplikacje na ...
Test Manager / Manager ds. Testów Job Test Manager / Manager ds. Testów