Zobacz więcej ofert pracy

Test Manager Walidacji Algorytmów

ZF Group
łódzkie
praca stacjonarna
1488 dni temu

Lokalizacja: Łódź

Test Manager walidacji algorytmów jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem testującym algorytmy autonomicznej jazdy oraz systemów wsparcia kierowcy. Na tym stanowisku będziesz mieć okazję pracy z ludźmi na całym świecie przy współtworzeniu kompletnych produktów dla czołowych producentów pojazdów osobowych i użytkowych. Jeżeli jesteś osobą odważną, niebojącą się wyzwań to ta praca jest dla Ciebie. Dołącz do ZF Łódź!

 Zadania:

  • Planowanie strategii i pracy dla zespołów projektowych;
  • Proponowanie rozwiązań oraz wyznaczanie kierunków usprawniających proces testowania;
  • Koordynacja zespołu walidacji algorytmów oraz współpraca z całym zespołem softwarowym;
  • Szacowanie ryzyka oraz wyznaczanie priorytetów;
  • Poprawne alokowanie członków zespołu projektowego;
  • Współpraca z przełożonymi liniowymi;
  • Weryfikacja pracy oraz odbiór zadań członków zespołu;
  • Dostarczanie pracy klientom wewnętrznym oraz raportowanie postępu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, informatyka, elektrotechnika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne);
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz projektami;
  • Doświadczenie techniczne z inżynierii oprogramowania lub testowania;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość standardów automotive (ISO-26262, Automotive SPICE, IATF 16949);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w podejmowaniu decyzji w celu osiągnięcia rezultatu.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii aktywnych systemów wspomagania kierowcy ADAS;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość specyfiki pracy branży automotive;
  • Znajomość narzędzi Integrity, DOORS, Squore;
  • Wiedza z zakresu metodologii „problem solving” oraz „task force”.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Uczestnictwo w szkoleniach;
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie);
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, Fruit Day, Chill-out Room, rabaty w sklepach).