Zobacz więcej ofert pracy

Test Manager

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
1816 dni temu
Nr ref.: 7369
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

Do negocjacji

Obszar

IT

Start

ASAP

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Zadania:
  • Zaplanowanie testów w rozpoczynającym się projekcie migracynym (testy systemowe, integracyjne, akceptacyjne)
  • Koordynacja pracy zespołu testerów w projekcie
  • Monitoring i koordynacja aktywności testowych na wszystkich poziomach testów
  • Współpraca z zespołem projektowym i biznesem w ramach prowadzonych testów
  • Dbanie o realizację testów zgodnie z planem
Oczekiwania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji testowej (plany testów, strategie testów, przypadki testowe, raporty z testów)
  • Znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane:
  • Doświadczenie w testowaniu migracji systemów i baz danych
Oferujemy:
  • Dużą samodzielność w projekcie
  • Indywidualne wsparcie z Connectis
  • Projekt długoterminowy
  • Liczne wydarzenia technologiczne, spotkania integracyjne, C_TECHs, C_MEETups
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

ASAP

Umowa B2B

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: