Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Tłumacz Kujawsko-pomorskie
Tłumacz - freelancer specjalizujący się w tematyce medycznej/technicznej/marketingowej

Studio Gambit Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2130 dni temu

Ogłoszenie numer: 1976010, z dnia 2018-05-29

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Centralnej zajmujących się lokalizacją (tj. tłumaczeniem i adaptacją) oprogramowania, dokumentacji technicznej, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i ich udanej integracji ze specjalistycznymi aplikacjami.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy do współpracy:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie pisemnych tłumaczeń z tematyki medycznej/ technicznej/marketingowej głównie z języka angielskiego na język polski, rzadziej na język angielski,
  • wykonywanie redakcji oraz korekty językowej tekstów (opcjonalnie).

Wymagania

  • ukończenie studiów wyższych (preferowane wykształcenie językowe),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • znajomość terminologii i specyfiki tekstów medycznych/technicznych/marketingowych,
  • skrupulatność i dokładność,
  • znajomość albo chęć wdrożenia się w narzędzia CAT,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • rozliczenia na podstawie faktury/rachunku.

Oferujemy

  • długoterminową współpracę,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz doskonalenie swoich umiejętności poprzez otrzymywanie informacji zwrotnej po każdym wykonanym tłumaczeniu,
  • pracę w przyjaznym środowisku informatycznym.